Yana Kayar Bahçe Kapısı Ankara Fiyatları

Yana Kayar Bahçe Kapısı uygulamaları özel konutlarınıza hem estetik bir görüntü katar hem de kullanım kolaylığı sağlar.

Yana Kayar Bahçe Kapısı haznesinde bulunan motorla otomatik olarak yana doğru açılır. Belirli bir uzaklıktan dahi otomatik algılayan kumanda sayesinde evinize yaklaşırken dahi kapılarınızı rahatlıkla açabilirsiniz.

Üstelik konutlarınızın, iş yerlerinizin, fabrikanızın, sitelerinizin ya da kullanmak istediğiniz yerin güvenliğini sağlayıp içeri izinsiz girişlerin önüne geçebilirsiniz.

bahçe kapısı ankara

Kısacası eski bahçe kapılarınıza otomatik rahatlığını katan sistemlerdir.

Yana Kayar Bahçe Kapısı ray üzerinden hareket eder. Genelde üretimde uygulanacak yere göre ağırlığı ve uzunluğu hesaba katılır. Sürekli giriş çıkış yapılan yerlerde de gönül rahatlığıyla kullanılabilir.

Yana Kayar Bahçe Kapısı Fiyatları Ankara

Ürünün tercihine, yapısına, rengine, boyutuna ve kullanılan malzemelere göre fiyatta değişiklikler olabilir. Ürünlerimiz hakkında herhangi bir bilgi almak ya da fiyatlarımız konusunda görüşmek için bizleri arayabilirsiniz.

Yana Kayar Bahçe Kapısı Servis & Tamir

Yana Kayar Bahçe Kapısı servis ve tamir hizmetimiz mevcuttur. Ürünlerimizin orijinal parçalarıyla servis hizmetimizi sunmaktayız. Garanti kapsamındaki ürünlerimizin servisi ücretsiz olarak yapılmaktadır. Garanti kapsamının dışındaki ürünlere ya da başka firmalardan aldığınız ürünlere de cüzi fiyatlarla servis hizmeti sunmaktayız. Detaylı ürün bilgisi ve fiyat bilgisi için bizleri arayabilirsiniz.

Yana Kayar Bahçe Kapısı Özellikleri
  • Hızlı ve sessiz çalışır.
  • Oldukça uzun ömürlüdür.
  • Bakıma gerek duymaz.
  • Emniyet fotoseli bulunur.
  • Uzaktan kumanda, buton ya da akıllı telefon uygulamalarıyla kullanılır.
bahçe kapısı ankara