Otomatik Panjur Sistemleri Ankara Fiyatları

Panjurlu evler herkesin hayalinde en ön sırada olmuştur her zaman. Kim istemez ki Pembe Panjurlu Müstakil bir evi olmasını?

Panjur sistemleri evlerimizin mahremiyetini ve güvenliğini diğer sistemler ve gereçler arasında geçmişten günümüze kadar en üst sırada sağlamıştır.

Teknoloji her alanda gelişip etkilediği gibi bilindiği üzere evlerimizde de üst düzey teknoloji sistemleri kullanmaya başladık. Eski manuel kullanım panjur sistemleri hem kullanım hem güvenlik zaafiyeti hem de hanımları yakından ilgilendiren temizlik zorluğu sebebiyle günümüzde artık tercih edilmiyorlar.

otomatik panjur ankara

Otomatik Panjur Sistemlerinin hayatımıza girmesiyle birlikte istediğiniz her yerden kumanda veya akıllı telefon aracılığıyla Panjur Sistemlerinizi yönetebilirsiniz. Böylelikle kullanımınız kolaylaşır, evinizde yokken bile evinizin güvenliğini sağlarsınız.

Üstelik kullanıcı memnuniyeti odaklı üretilen panjurlarımızın temizliği tahmin ettiğinizden çok kolaydır.

Akıllı evlerin her kısmını uzaktan takip edebildiğiniz gibi güvenliğini sağlamak içinde evinizde yokken bile panjurları kapatmanız telefonunuzdan bağlanıp tek bir butona basmak kadar kolay.

Otomatik Panjur Fiyatları Ankara

Ürünün tercihine, yapısına, rengine, boyutuna ve kullanılan malzemelere göre fiyatta değişiklikler olabilir. Ürünlerimiz hakkında herhangi bir bilgi almak ya da fiyatlarımız konusunda görüşmek için bizleri arayabilirsiniz.

Otomatik Panjur Servis & Tamir

Otomatik Panjur servis ve tamir hizmetimiz mevcuttur. Ürünlerimizin orijinal parçalarıyla servis hizmetimizi sunmaktayız. Garanti kapsamındaki ürünlerimizin servisi ücretsiz olarak yapılmaktadır. Garanti kapsamının dışındaki ürünlere ya da başka firmalardan aldığınız ürünlere de cüzi fiyatlarla servis hizmeti sunmaktayız.

Otomatik Panjur Özellikleri
  • Uzaktan kumandalı veya akıllı telefondan kullanım.
  • Kötü amaçlı yaklaşımlara karşı üst düzey güvenlik.
  • Kullanıcı sağlığı açısından sensörlerle donatılmış kazaları önleme sistemi.
  • 2 yıl garanti kapsamındadır.
  • Tüm ürünlerin servis & tamir hizmeti sağlanmaktadır.
otomatik panjur sistemleri