Otomatik Kapı Sitemleri Ankara Fiyatları

Otomatik Kapı sistemleri, otomatik açılma sensörü nedeniyle genel olarak kullanım kolaylığı arayanların tercihidir. Kullanım alanına göre tasarlanarak modern ve şık görüntü yakalanır.

Dış ve iç mekânda hava akışını sağladığı için hem dış etkenlerin içeriye girmesini engeller hem de iç mekânın ısı dengesinin korunmasına fayda sağlayarak içerideki ısının sabit kalmasına yardımcı olur.

Bunun dışında otomatik kapılar da buton veya kumanda kullanır, tercihe göre her ikisi de kullanılabilir. Otomatik kapı sistemlerimizde farklı çeşitler bulunmaktadır, ürün gruplarımızı inceleyerek tercihinizi yapabilirsiniz.

otomatik kapı ankara

Otomatik Kapı tarihinden de biraz bahsedecek olursak, bulan kişilerin o dönemler iklim şartlarından dolayı sert rüzgarların etkisiyle kapı ve pencere gibi yapıların zarar görmesine bir çözüm üretmek istemeleriyle ortaya çıkmıştır.

Bizler için de öncelik yapılarımızın zarar görmesini önleyecek maddelerden üretim yapmaktır. Müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda şekil, boyut, renk seçenekleri gibi farklı seçeneklerimiz mevcuttur.

Otomatik Kapı sistemlerinin kullanım alanları da farklılık gösterebilmektedir. Özel konutlar, iş yerleri gibi çeşitli yerlerde kullanılabilir.

Otomatik Kapı Fiyatları Ankara

Ürünün tercihine, yapısına, rengine, boyutuna ve kullanılan malzemelere göre fiyatta değişiklikler olabilir. Ürünlerimiz hakkında herhangi bir bilgi almak ya da fiyatlarımız konusunda görüşmek için bizleri arayabilirsiniz.

Otomatik Kapı Servis & Tamir

Otomatik Kapı servis ve tamir hizmetimiz mevcuttur. Ürünlerimizin orijinal parçalarıyla servis hizmetimizi sunmaktayız. Garanti kapsamındaki ürünlerimizin servisi ücretsiz olarak yapılmaktadır. Garanti kapsamının dışındaki ürünlere ya da başka firmalardan aldığınız ürünlere de cüzi fiyatlarla servis hizmeti sunmaktayız.

Otomatik Kapı Özellikleri
  • İstenilen boyutta üretilebilir.
  • Uygun olan renklere boyanma yapılabilir.
  • Tercihe göre buton ya da kumanda kullanılabilir.
  • 2 yıl garanti kapsamındadır.
  • Tüm ürünlerin servis & tamir hizmeti sağlanmaktadır.
  • Her türlü zararı önleyen hammaddeler kullanılmıştır.
otomatik kapı