Hızlı PVC Kapı Sistemleri Ankara Fiyatları

Gıda firmalarının depolarında, fabrikaların depolarında, sağlık ürünleri üretim fabrikalarında, vb alanlarda kısımları ayırma, hijyen kalitesini arttırma, en önemlisi yoğun iş tempolarında hızlı açılış ve kapanışından dolayı tercih edilen Hızlı PVC Kapı Sistemleri firmamız tarafından üst teknolojiyle, en kaliteli malzemelerle üretilmekte ve kullanıma sunulmaktadır.

Hızlı PVC Kapı Sistemleri; buton kontrol, hareket sensörü yöntemleriyle kullanılabilmektedir. Sistemlerimiz iş güvenliği kuralları gereğince sensörlerle donatılmış ve kazalara karşı alanında rakiplerine göre ön sıralarda gelmektedir.

hızlı pvc kapı sistemleri ankara

Sistemlerimizin iş ortamlarında kullanımı fazla olduğu için deformasyonu uzun süreler olmayacak şekilde mühendislerimiz tarafından tasarlanır ve materyaller 1. sınıf kalite materyallerden kullanılır.

Hızlı PVC Kapı Sistemleri Fiyatları Ankara

Ürünün tercihine, yapısına, rengine, boyutuna ve kullanılan malzemelere göre fiyatta değişiklikler olabilir. Ürünlerimiz hakkında herhangi bir bilgi almak ya da fiyatlarımız konusunda görüşmek için bizleri arayabilirsiniz.

Hızlı PVC Kapı Sistemleri Servis & Tamir

Hızlı PVC Kapı Sistemleri servis ve tamir hizmetimiz mevcuttur. Ürünlerimizin orijinal parçalarıyla servis hizmetimizi sunmaktayız. Garanti kapsamındaki ürünlerimizin servisi ücretsiz olarak yapılmaktadır. Garanti kapsamının dışındaki ürünlere ya da başka firmalardan aldığınız ürünlere de cüzi fiyatlarla servis hizmeti sunmaktayız.

Hızlı PVC Kapı Sistemleri Özellikleri
  • Buton Kontrol veya Harekete Duyarlı Sensör ile geçiş.
  • 1. Sınıf Kalite Materyal.
  • İş Güvenliği.
hızlı pvc kapı sistemleri ankara