Garaj Kapısı Sistemleri Ankara Fiyatları

Garaj Kapısı Sistemleri günümüzün olmazsa olmazları arasındadır. Genel olarak özel konut, bina ve sitelerin araç girişlerinde kullanılırlar.

Araçların güvenliği baz alınarak mimari tasarımlara uygun olarak üretilirler. Güvenliği öncelik sayanların rahatlıkla tercih ettiği sistemlerdir. Herhangi bir hasar durumuna dayanıklı hammaddeler seçilerek üretilirler.

Tek tuşla otomatik olarak açılır kapanır olması sayesinde zamandan ve enerjiden tasarruf sağlar. Kullanım kolaylığının yanı sıra panel içerisindeki poliüretan köpük sayesinde ses ve ısı izolasyonu sağlar. Bu sayede iç ve dış izolasyon sağlanmış olur.

garaj kapısı sistemleri

Garaj Kapı sistemlerinde manuel ve kumandayla kullanımların yanı sıra plaka tanıma sistemleri aracılığıyla aracınız giriş kısmına yaklaştığı anda sizin herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan garajınıza gönül rahatlığıyla giriş ve çıkış sağlayabilirsiniz.

Ayrıca bu sistem sayesinde site giriş çıkış takibi plaka bazında veri tabanınızda kolaylıkla tutulur, site güvenliğiniz birçok kademe daha artmış olur.

Garaj Kapısı Sistemleri Fiyatları Ankara

Ürünün tercihine, yapısına, rengine, boyutuna ve kullanılan malzemelere göre fiyatta değişiklikler olabilir. Ürünlerimiz hakkında herhangi bir bilgi almak ya da fiyatlarımız konusunda görüşmek için bizleri arayabilirsiniz.

Garaj Kapısı Sistemleri Servis & Tamir

Garaj Kapısı Sistemleri servis ve tamir hizmetimiz mevcuttur. Ürünlerimizin orijinal parçalarıyla servis hizmetimizi sunmaktayız. Garanti kapsamındaki ürünlerimizin servisi ücretsiz olarak yapılmaktadır. Garanti kapsamının dışındaki ürünlere ya da başka firmalardan aldığınız ürünlere de cüzi fiyatlarla servis hizmeti sunmaktayız.

Garaj Kapısı Sistemleri Özellikleri
  • İstenilen boyutta üretilebilir.
  • İstenilen RAL renkte uyarlanabilir.
  • Toz, ısı ve ses yalıtımına sahiptir.
  • 2 yıl garanti kapsamındadır.
  • Eşya ve insanların sıkışmasını engelleyen emniyet sistemi vardır.
  • Manuel ya da motorlu olarak tercih edilebilir.
garaj kapısı sistemleri