Fotoselli Kapı Sitemleri Ankara Fiyatları

Fotoselli Kapı günümüzde sıkça kullanılan kapı türlerinden biridir. Otomatik açılır kapanır sensörü sayesinde insan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde hızlı geçiş sağlanır.

Bu sayede insanlar kapı girişlerinde birbirlerini beklemek zorunda kalmaz ve girişlerde sıra oluşmasının önüne geçilmiş olur. Her şeyden önce hijyen şartlarına uyum sağlaması sağlık açısından önemli bir noktadır.

Toplu giriş çıkışların yaşandığı yerlerde genel olarak kapı kolunda oluşan bakteriler yüzünden birçok insan kapıyı açarken tedirginlik yaşar. Bu nedenle insanların hiçbir yere dokunmadan rahatça kapıdan geçebilmesi en büyük artılarından biridir.

fotoselli kapı ankara

Bunların dışında ısı izolasyonu konusunda da içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Fotoselli kapılar ısı izolasyonu sağladığı için ortamı dış etkenlerden gelen zararın önüne geçer. Aynı zamanda iç ortamın ısı dengesini sağlar.

Fotoselli Kapı havalimanları, alışveriş merkezleri, süpermarketler, oteller, hastaneler gibi birçok farklı yerde kullanılabilen sistemlerdir. Kullanım alanının çeşitliliği de tercih sebeplerinden biridir.

Fotoselli Kapı Fiyatları Ankara

Ürünün tercihine, yapısına, rengine, boyutuna ve kullanılan malzemelere göre fiyatta değişiklikler olabilir. Ürünlerimiz hakkında herhangi bir bilgi almak ya da fiyatlarımız konusunda görüşmek için bizleri arayabilirsiniz.

Fotoselli Kapı Servis & Tamir

Otomatik Kapı servis ve tamir hizmetimiz mevcuttur. Ürünlerimizin orijinal parçalarıyla servis hizmetimizi sunmaktayız. Garanti kapsamındaki ürünlerimizin servisi ücretsiz olarak yapılmaktadır. Garanti kapsamının dışındaki ürünlere ya da başka firmalardan aldığınız ürünlere de cüzi fiyatlarla servis hizmeti sunmaktayız.

Fotoselli Kapı Özellikleri
  • Infrared veya mikrodalga radar sensörüyle açılır.
  • Acil durumlarda el ile kullanma imkânı bulunur.
  • İç ve dış mekânın ısı dengesini sağlar.
  • Renk ve Cam alternatifleri bulunur.
  • Eşya ya da insanların sıkışmasını önleyen emniyet fotoseli bulunur.
  • Ortama toz gibi dış etkenlerin girmesini engeller.
  • İhtiyacınıza ek modern ve estetik bir görünüm yakalayabilirsiniz.
  • Kullanım şekli sayesinde zaman ve enerji tasarrufu sağlar.
fotoselli kapı ankara