Endüstriyel Garaj Kapısı Ankara Fiyatları

Endüstriyel Garaj Kapısı, endüstriyel alanlarla birlikle lojistik alanlarda da tercih edilirler.

Özellikle büyük araçların yükleme boşaltma yaptığı yerler gibi yüksek ve geniş alanlarda yaygın olarak kullanılırlar. Kapıların hızlı açılıp kapanması malzeme akışının hızlı yapıldığı yerlerde zamandan tasarruf sağlar.

İç ve dış ortam arasında toz ve ısı izolasyonu sağlamakla birlikte çok da uzun ömürlü sistemlerdir. Bu sayede araçlarınızı dış etkenlerden rahatça koruyabilirsiniz.

endüstriyel garaj kapısı

Bu özelliklerinden dolayı gıda sektöründe tereddüt etmeden kullanılabilirler. Paolüretan köpüklü sandviç panelden oluşan bu sistemler enerjiden de tasarruf sağlarlar.

Elektrikle çalışan motorları bulunan endüstriyel kapılarda kesinti anında kullanılmak üzere manuel kol sistemi bulunur.

Endüstriyel kapılar çeşitleri de kullanım alanlarına göre farklılık göstermektedir. Alüminyum kaplı ve poliüretan dolgulu olması güvenlik hassasiyetine önem verenlerin tercih sebeplerinden biridir. Kısacası endüstriyel kapı sistemlerinin birçok işlevsel özelliği mevcuttur.

Endüstriyel Garaj Kapısı Fiyatları Ankara

Ürünün tercihine, yapısına, rengine, boyutuna ve kullanılan malzemelere göre fiyatta değişiklikler olabilir. Ürünlerimiz hakkında herhangi bir bilgi almak ya da fiyatlarımız konusunda görüşmek için bizleri arayabilirsiniz.

Endüstriyel Garaj Kapısı Servis & Tamir

Endüstriyel Garaj Kapısı servis ve tamir hizmetimiz mevcuttur. Ürünlerimizin orijinal parçalarıyla servis hizmetimizi sunmaktayız. Garanti kapsamındaki ürünlerimizin servisi ücretsiz olarak yapılmaktadır. Garanti kapsamının dışındaki ürünlere ya da başka firmalardan aldığınız ürünlere de cüzi fiyatlarla servis hizmeti sunmaktayız.

Endüstriyel Garaj Kapısı Özellikleri
  • Toz ve ısı izolasyonu sağlar.
  • Paolüretan köpüklü sandviç panelden oluşur.
  • Enerji ve zamandan tasarruf sağlar.
  • Oldukça uzun ömürlü sistemlerdir.
  • Tercih alanına göre büyük boyutlarda üretilirler.
  • Güvenlik seviyesi üst düzeydedir.
endüstriyel garaj kapısı