Bariyer Sistemleri Ankara Fiyatları

Günümüzde araç kullanımı keyfi amaçlardan sıyrıldı ve zaruri olarak kullanılmaktadır. Bu sebeple araç sahipleri evlerinde ve iş yerlerinin yakınlarında daima araçlarının güvenliğini sağlamak amacıyla otopark kullanmaktadır.

Bu durum haliyle otoparklar için de fazla araç giriş çıkışını kolayca takip edilip ve kendi güvenliklerini sağlamalarını gerektirdi. Tabiki bu gibi durumlar için de biz Alendoor firması olarak sizlere kolay ve kullanışlı çözümler üretip kullanımınıza sunuyoruz.

Bariyer sistemlerinin özel mülk otoparkları, toplu konut otoparkları, site otoparkları, avm otoparkları, halka açık otoparkları gibi bir çok alanda kullanımı sağlanmaktadır.

bariyer sistemleri ankara

Bariyer sistemlerinin halka açık otoparklarda kulübe kontrolüyle kullanılabildiği gibi, özel konut ve toplu konut otoparklarında uzaktan kumanda sistemiyle ve ayrıca plaka tanıma sistemiyle otomatik olarak kullanıcının hiçbir müdahalesine gerek kalmadan kolayca kullanımları sağlanabilmektedir.

Bariyer Sistemleri üreten firmamız güvenliğinize diğer alanlarda özen gösterdiği gibi bu alanda da özen gösteriyor.

Bariyer Sistemlerimizin altından araç veya kişi geçişi sırasında infrared sensör sistemi sayesinde bariyer iner pozisyonda bile olsa kendisini otomatik olarak geri kaldırır ve güvenli geçiş sağlar.

Bariyer Sistemleri Fiyatları Ankara

Ürünün tercihine, yapısına, rengine, boyutuna ve kullanılan malzemelere göre fiyatta değişiklikler olabilir. Ürünlerimiz hakkında herhangi bir bilgi almak ya da fiyatlarımız konusunda görüşmek için bizleri arayabilirsiniz.

Bariyer Sistemleri Servis & Tamir

Bariyer Sistemleri servis ve tamir hizmetimiz mevcuttur. Ürünlerimizin orijinal parçalarıyla servis hizmetimizi sunmaktayız. Garanti kapsamındaki ürünlerimizin servisi ücretsiz olarak yapılmaktadır. Garanti kapsamının dışındaki ürünlere ya da başka firmalardan aldığınız ürünlere de cüzi fiyatlarla servis hizmeti sunmaktayız.

Bariyer Sistemleri Özellikleri
  • Kulübe Kumanda Kontrol.
  • Uzaktan Kumanda Kontrol veya Plaka Tanımalı Elektronik Bariyer Sistemleri.
  • Kazaları önleyici sensör sistemi.
  • Otopark giriş çıkış takibi ve güvenliği.
  • Tüm ürünlerin servis & tamir hizmeti sağlanmaktadır.
bariyer sistemleri ankara